אחד הדברים שעוזרים לנו להרגיש טוב יותר, לעלות את המוטיבציה בחיינו ולזמן לנו דברים טובים בחיים הוא לדמיין את החזון שלנו. לראות בדמיוננו את המקום שבו אנחנו רוצים להיות. דמיון מודרך שכזה.
ליצור לעצמנו תמונה מנטלית הכי מציאותית שיש. את המקום הכי אותנטי שלי. המקום בו אין לי גבולות לרצונות שלי ולשאיפות שלי. המקום בו אין חוקים, אין מי שיאמר לי שזה אפשרי או לא. המקום הפנימי שלי ורק שלי.

בתקופה האחרונה, אני עושה זאת המון. מדמיין. מפנטז.

אני כל בוקר רושם לעצמי את החזון שלי. יום בחיי בעוד 5 שנים. זה עושה לי טוב. כי אני יודע שכאשר אני רואה בדמיוני את אותו יום בעוד כמה שנים, זה נכנס לתת מודע שלי ובעקבות כך, אני יוצר עשייה לעבר אותו מקום.

לפני כמה ימים יצאתי לדייט.

ישבנו בבית קפה בתל אביב והשיחה לאחר זמן קצר מאוד התגלגלה לדיבור על האקסים שלנו. הבחור דיבר המון על המערכות יחסים שהיו לו. הטובות והפחות טובות. דיבר על התחושות שלו ועל המסקנות שהגיע אליהן. ואני פשוט יושב ומקשיב. לא הצלחתי להכיר אותו באמת. על אף שניסיתי להתעניין בין לבין ולשאול אותו שאלות. הדייט הסתיים לו כאילו חזרתי לרגע בו רשמנו "היי" בפעם הראשונה בוואטסאפ.

באותו לילה, כשאני מיטה, אני עוצם את העיניים ומדמיין את הדייט הראשון האולטימטיבי עבורי. דמיינתי איך אני נפגש עם גבר, שכאשר אני נפגש איתו בפעם הראשונה ומסתכל עליו, אני חש רעידות בגוף מרוב התרגשות. אני מסתכל לו בעיניים והן פשוט מדברות אליי. הוא מחייך והלב שלי על 200. אנחנו יושבים שעות ומדברים. צוחקים. מחייכים. ולפעמים שותקים לכמה שניות ופשוט מסתכלים אחד על השני בעיניים ומחייכים.

אנחנו הולכים לטייל לנו בסמטאות בנווה צדק. הוא מחבק אותי ואני לא רוצה שהוא ישחרר. זה הרגיש כל כך נכון. כל כך אמיתי.

הוא מציע לי לבוא אליו לישון ואני לא מהסס אפילו לרגע ומשיב בחיוב.

אנחנו מגיעים אליו, נכנסים למיטה. מסתכלים אחד לשני בעיניים ויורד לי דמעה. הוא שואל אותי מה קרה? אני עונה לו "שום דבר. פשוט כיף לי". והוא מנגב לי את הדמעה מהלחי. אנחנו מתנשקים בלהט והניצוצות שבתוכי הם כמו זיקוקים ביום העצמאות. אני מחבק אותו ואנחנו נרדמים בכפיות.

למחרת בבוקר, אני פוקח את עיניי ומסתכל עליו ישן. חיוך גדול וטיפשי שכזה מרוח על פניי. הוא מתעורר לאט לאט ומסתכל עלי ומחייך גם. נותנים נשיקת בוקר טוב כאילו אנחנו בזוגיות כבר שנים.

אנחנו מתעוררים, הוא מכין לנו ארוחת בוקר. יושבים לאכול. אני עוזר לו עם הכלים ומסדר את השולחן. כאילו זה טבעי ממש. הוא מתארגן לעבודה ואני יודע שעוד כמה דקות אנחנו נפרדים כל אחד לעיסוקיו ולא בא לי. אני רק רוצה להיות איתו.

אנחנו יוצאים מהבית, מסכמים את הלילה המדהים שהיה לנו. הוא אומר לי "אני רוצה לראות אותך גם היום" ואני בהתרגשות אומר לו "גם אני. אנחנו נפגש היום". ובתוך תוכי אני אומר לעצמי "גם היום, גם מחר…כל יום". ואנחנו נפרדים לשלום עם הצלבות מבטים שכל אחד מאיתנו לא יכל לשחרר. ואז אני נרדם לי עם חיוך גדול על פניי והתרגשות שזה מה שאני מאחל לעצמי. זה המקום בו אני רוצה להיות.

אולי זו פנטזיה. אולי זה רק באגדות…מי יודע. הדבר היחיד שאני יודע כרגע, הוא שמגיע לי כזאת אהבה. ואני אמצא אותה.

אני אצור לעצמי את המציאות הזאת הכי קרוב למה שאני שואף ומייחל לעצמי.

אני מאמין.

אני מאמין שמגיע לי הטוב ביותר. ובעלי נמצא אי שם. מחכה לי.

מחכה שנסתכל אחד על השני בעיניים ונדע שזה זה.

שזה הדייט שישנה את חיינו.

אהבתם? מוזמנים להגיב ולשתף את הפוסט.