כמה מילים על הקשבה ואיך זה מתקשר לאטרף, גריינדר ושאר ירקות…

בפרופיל שלי באטרף אני רושם בצורה ברורה ומובנת שאני מחפש זוגיות. רשמתי כמה מילים על עצמי ואילו תכונות וערכים אני מחפש בבעלי לעתיד ובזוגיות בכלל 🙂

בעבר, נלחמתי עם עצמי איזו תמונת פרופיל אני אשים. עם חולצה או בלי חולצה. היה ברור לי שאם אשים תמונה שלי בלי חולצה, אקבל יותר פניות. (עשיתי את זה כמה פעמים). המאבק בין הרגשת "תראו אותי" לבין האם זה משדר את מה שאני מחפש הוא מאבק תמידי שרוב חברי הקהילה מתמודדים איתו. בסופו של דבר החלטתי להקשיב לעצמי. להיות אותנטי. ושמתי תמונה רגילה שלי בתמונת פרופיל.

אני מקבל פניות מאנשים גם באטרף וגם בגריינדר שלפני "השלום" או "היי מה המצב?", ישר שולחים לי תמונות עירום ואיברים שלהם. בהתחלה מאוד התעצבנתי וכעסתי.

שלחתי לפני יומיים הודעה למישהו ורשמתי לו "האם אני ביקשתי שתשלח לי תמונות עירום שלך?" והוא ענה לי "לא ביקשת. שלחתי מרצוני".

לכעוס ולהתעצבן כבר אין טעם. זה לא משרת ומקדם אותי לשום מקום. אך בואו נדבר שנייה על הקשבה.

הקשבה לאחר אך קודם כל לעצמנו.

נכון שתמונת גוף עושה לנו את זה. וזה מושך. אך אם אנחנו מצהירים שאנחנו מחפשים זוגיות ושמים בתמונת פרופיל תמונה שלנו עם תחתונים ובכותרת רושמים כדוגמה: "אק ממוקם, 20 ס"מ"… האם זה מה שאני באמת רוצה לשדר? האם זה יעזור לי למצוא זוגיות?

אם לא נלמד קודם כל להקשיב לעצמנו, קשיבות מודעת. נתחיל לשאול את עצמנו שאלות (שזה בדיוק מה שאני מלמד את המאומנים שלי בקליניקה), לא נוכל לדעת מי אנחנו. לא נהיה אותנטיים לעצמנו ובסופו של דבר זה מוביל לריצוי ולחוסר ביטחון עצמי. (אני רוצה יראו אותי כדי לקבל יחס ואהבה).

ברגע שאני מתרגל קשיבות עצמית, אוכל באמת להקשיב לאחר. לראות אותו באמת. את בן זוגנו למשל. כי אני רואה את עצמי קודם וזה הביטחון העצמי שלנו שבא לידי ביטוי.

תקשיבו לעצמכם. תבינו אילו מסרים אתם רוצים להעביר הלאה. מסרים ברורים. תעבדו על האוטומט שלכם שמתפרץ לעיתים קרובות. תפסיקו לשלוח תמונות עירום או הודעות לא רלוונטיות לאנשים שלא ביקשו.

אם אתם רוצים זוגיות…זה מתחיל קודם כל בזוגיות שלנו עם עצמנו.

והקשבה מודעת, הקשבה עצמית זה הדבר הראשון שאנו מתרגלים.

כי הקשבה זו אומנות.

כפיר.