אשמח לשמוע את דעתכם על הנושא הבא:

כחלק ממסע החשיפה שלי אליכם, אני רוצה לשתף אתכם במקרה שקרה לי.

אם אתם זוכרים, שיתפתי אתכם לפני כמה חודשים במקרה שמישהו רשם את השם שלי והמספר טלפון שלי בשירותים בתחנה המרכזית ועשרות גברים התחילו להתקשר אלי בשביל סקס. הרגשתי מאוד פופולרי. אפילו חשבתי לעשות השקה בתחנה המרכזית. להזמין סלבס, חתימות. ממש אירוע. (טוב נו..לא באמת…). הלכתי פיזית לשם ועברתי תא תא עד שמצאתי את זה ומחקתי.

כנראה אותו בחור החליט להשתמש בדרך נוספת וכבר מס' חודשים שהוא מתקשר אלי ממספר חסום כמובן ובשנייה שאני עונה, הוא מתחיל לגנוח לי בטלפון. בהתחלה זה היה משעשע. אמרתי לו שלפחות יגנח בצורה מגרה שאפיק מזה תועלת. (צוחק אתכם), וזה הפך להטרדה של ממש. כמובן פניתי למשטרה והם מאתרים את הבן אדם.

ישבתי וחשבתי על הסיטואציה. מצד אחד אני יכול לבחור להתעצבן ולכעוס אבל הבנתי שאם אבחר להתעצבן, אני בעצם נותן לו כוח. ואני מניח שזה מה שהוא רוצה. גם יכלתי ישר להשליך את זה ולומר שיש לנו קהילה של חולי נפש. וגם זה ממש לא נכון. יש אנשים מדהימים ומקסימים והבחור הזה ממש לא מייצג אף אחד. אני גם יכול לרחם עליו, אבל מה זה ייתן…

לרוב זה האוטומט שלנו. לכעוס, להתעצבן, להשליך את הסיטואציות הללו על הסביבה. על החברים, המשפחה ועל הקהילה שלנו.

כדוגמא: "כל הקהילה הזאת מחפשת רק סקס. אין אף אחד רציני". אני שומע את זה לא מעט מגברים וגם מהמאומנים שלי. זו פרדיגמה.

מבחינתי זהו אדם אבוד. אדם שצריך מענה. צריך טיפול. ומי אני שאשפוט אנשים כאלה. אם אמשיך להתעסק בו, אני מבזבז לי את הזמן. יש לי דברים יותר חשובים בחיים.

אז בחור יקר… מאחל לך שתמצא את עצמך. ואני כבר לא יכול לענות לך יותר כי אני עסוק. עסוק בעצמי.