כל בוקר אני יושב וכותב. כותב לעצמי. מחשבות, רגשות, איפה אני רצה להיות בעוד 5 שנים מהיום. את החזון שלי. המקום הכי אותנטי שלי.

אני יושב וכותב הכל לפרטי פרטים. איפה אני מבחינה מקצועית – איך אני מעביר הרצאות וסדנאות למאות אנשים בארץ ובעולם. מאמן ועוזר לאנשים מהקהילה, כבר אחרי 5 ספרים רבי מכר שכתבתי.

אני יושב וכותב ופשוט מדמיין את המקומות הללו בדמיוני בצורה כי מציאותית שיכולה להיות. איזה חיוך עלה על פניי. כל בוקר. כל פעם מחדש.

איך שני ילדיי קופצים על המיטה שלי ושל בעלי ומעירים אותנו בנשיקות וחיבוקים. הארוחה הרומנטית לאור נרות מתחת לכוכבים בגינה שבו אני ובעלי יושבים עם כוס שמפניה ומדברים על היום שהיה ועל העתיד.

הבית קרקע בישוב במרכז הארץ. ציוץ הציפורים והשלווה האינסופית.

אני מסיים לכתוב, וזה נותן לי כוח. כוח להאמין. כל בוקר אני מזכיר לעצמי באמצעות הכתיבה הזאת, שזהו החזון שלי ואני לעולם לא אוותר עליו. אני מתחזק באמצעות האמונה שאני לא אוותר אף פעם על השאיפות והרצונות שלי בחיים. על הזוגיות שאני מאחל לעצמי. על הקמת משפחה ולהפוך לאבא, על עסק משגשג ופורח.

כשאני כותב ומדמיין את אותו מקום שבו אני רוצה להיות, חיוך גדול ניכר על פניי. אני מתרגש. אפילו מזיל דמעה. זה עושה לי טוב. זה מחזק אותי. אני יודע שאני בצעדים קטנים לעבר החזון שלי. לאחר הכתיבה אני מתמלא באנרגיות ובמוטיבציה להמשך היום. זו תחושה מדהימה והיום עובר בכיף.

ממליץ לכם לעשות את התרגיל הזה. לפחות בהתחלה, 2-3 בשבוע. שבו עם עצמכם מקום שקט. (עדיף בבוקר) ופשוט תכתבו איפה אתם בעוד 5 שנים מהיום. בזמן הווה. מהו החזון שלכם. ממש תפרטו כל פרט ופרט. איך הבית שלכם נראה, במה אתם עובדים, תחביבים, זוגיות, שעות פנאי. ממש הכל. צרו בדמיונכם את התסריט של "יום בחיי בעוד 5 שנים". אין לכם מגבלות. לא של כסף ולא של זמן. אתם תראו שמכתיבה לכתיבה, אתם תהיו הרבה יותר אותנטיים לעצמכם ותרשמו מה באמת אתם רוצים ומאחלים לעצמכם.

אתם יוצרים לעצמכם בתת מודע את המקום בו אתם רוצים להיות. ואתם תראו שרוב הדברים שכתבתם יתגשמו בסופו של דבר.

Believe

כתיבה מהנה 🙂