אימון נועד לאנשים בריאים המעוניינים לשפר את התנהלותם, להגשים את מטרותיהם ועל ידי כך לעלות את שביעות רצונם, ביטחון העצמי ואת רמת האושר בחיי היום יום. באימון נפעל לאימוץ דפוסים והרגלים מקדמים, נגרום לוויסות רגשות, נאמץ כלים להתמודדות עם קשיים, דילמות וקבלת החלטות נכונות יותר. ניצור שינוי בחיים אשר יעניק תחושה של מימוש עצמי, שקט ושלווה.

התהליך מתאים לכל מי שחש לא ממוקד, חש תקיעות בחייו וחוסר חיבור עצמי, חוזר על אותן פעולות ללא קבלת התוצאה הרצויה, קושי בקבלת החלטות, הוצאה לפועל של רצונות, שאיפות וחלומות כמוסים וגלויים. שיפור בדימוי עצמי ועלייה בביטחון העצמי והרצון להיות במקום אחר בחייו.

תהליך האימון עוזר לך לשים את עצמך במרכז, ליצור מפה אישית ולברר באמת מה חשוב לך בחיים-ובהתאם להציב מטרות, יעדים ולממש אותם. בתהליך שנעבור נזהה ונחזק את היכולות והיתרונות האישיים שלך ואסייע לך להכיר במחשבות השליליות ובחסמים אשר מונעים את ההתפתחות האישית שלך. למעשה, אנו יוצרים תשתית אישית ברורה ונקייה, המורכבת מערכים, מהרצונות האמיתיים ומהאינטואיציה שלך, תוך חיזוק הביטחון העצמי, ההערכה והדימוי העצמי-על מנת שאלו יאפשרו לך חיים אותנטיים ומשמעותיים יותר.

חשוב להדגיש כי האימון אינו תהליך טיפולי/פסיכולוגי ואינו מהווה תחליף להם. באימון נתמקד ביצירת חיים בהווה ובהתמודדות עם מי שאנחנו היום למען הגשמת רצונותיך בעתיד, בחיפוש ערכים ובלימוד שיטות לשימור המיקוד. נבהיר ערכים ויעדים, נבצע סיעור מוחות, זיהוי תכניות ודרכי פעולה מיטביות להשגת היעדים תוך העצמה אישית והעצמת האושר בחייך.

תפקידי כמאמן הוא להיות שותף קשוב ומלווה דרך, המשמש לך מעין מראה, להיות תומך, מחזק, מעודד למוטיבציה ולקיחת אחריות, לסייע לך להפיק את המירב במגוון תחומי החיים, תוך הקניית מיומנויות וכלים חדשים המותאמים לחייך בהווה ולעתיד.