שלום רב לכולם כאן.

אני שמח מאוד להמליץ על כפיר קלברס בתור קואצ'ר לזוגיות. התחלתי להיפגש עם כפיר לפני קצת יותר מחודשיים. כפיר הוא ייסודי מאוד משקיע, רגיש, קשוב ונכנס אתך גם למקומות קשים ושאתה רצית לברוח מהם כל השנים, הוא דווקא הולך לשם. הוא לא מוותר לך גם אם לפעמים אתה מוותר לעצמך. הנה ארבעה דברים שלמדתי מכפיר (ושחשוב לי לציין כאן) יש עוד הרבה: אינטראקציה , אפרת, ולהפסיק לנתח, ולא לבוא מראש עם רשימת שאלות/ציפיות..

אינטראקציה – הכל מתחיל באינטראקציה, לדבר – ברגע שמתחילים לדבר אז הכל נפתח ויכול להיות שהקושי נבע מקצר בתקשורת.

אפרת – אני בוגר שני תארים ראשונים: אחד במדעי המדינה ויחבל ואחד בסוציולוגיה ותקשורת (כמעט) ולא היה לי מושג על המונח שנקרא אפרת – אירוע, פרשנות, רגש ותגובה. בסופו של דבר כל סיטואציה שלנו על כל דבר מתחילה ונגמרת בפרשנות שלנו את הצד האחר.

להפסיק לנתח כל דבר – אני עכשיו לא לומד ואת הלימודים החלפתי בניתוחים של כל דבר. בעיקר עם המשפחה מאוד קשה לי לזרום אתם. אז כפיר הדגיש לי את הצורך יותר להיות זורם עם המשפחה.

וכן לשנות בראש את המינוח של דייט על מנת לא לראות בו דבר מפחד ומאיים.

עוד משהו אציין בקצרה – לי יש חרדה שנקראת אגרופוביה, שהיא חרדה בנוגע למקומות פתוחים. בין המפגש הראשון לשני כפיר למד את הנושא (שמראה על כמה הוא יסודי) ומפרגן לי חבל על הזמן. אני ממש שמח שהתחלתי אימון עם כפיר. הוא ממש עוזר, תומך מסייע ומפרגן בטירוף.

ממליץ בחום..